Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.

Lokalita: Spišská Nová Ves

od 1203 € mesačne
380 000,00 €

245 m²

Úžitková plocha: 128,0 m²

ID: 17758

 
Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.Bývanie zadarmo! Bývanie v centre, ktoré Vám zarába.

Charakteristiky

 • Elektrická prípojka:230 / 400V
 • Plyn:áno
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové
 • Verejný vodovod:áno
 • Počet izieb:6
 • Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
 • Odpad:kanalizácia
 • Okná:eurookná
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

 

Predávame  kompletne zrekonštruovaný dom v centre mesta Spišská Nová Ves, v ktorom je riešený 4izb. na 2 poschodí a ostatná časť domu sa aktívne prenajíma so ziskom, čo je hlavnou výhodou v návratnosti kúpnej ceny.

 

Aktívne prenájmy, ktoré sa kúpou môžu previesť na nového majiteľa Vám zabezpečia napr. splátky úveru za celý dom aj s bytom vrátane energií ,, bývanie zadarmo ktoré si na seba zarába“ .

 

Dom je vhodný taktiež pre záujemcov, ktorý ocenia bývanie a podnikanie pod jednou strechou priamo v centre mesta. Táto alternatíva vie ušetriť budúcemu majiteľovi tisícky eur ročne za prenájom priestorov a prenajatím zvyšných priestorov sa taktiež odbremeniť od mes. nákladov..

 

Potenciál využitia domu vďaka jeho interiérovej aj exteriérovej dispozícií a to na | BÝVANIE, PRENAJMY, KANCELÁRIE, OBCHODNÉ PRIESTORY, DROBNÁ VÝROBA, SÍDLO FIRMY | a pod.

Popis domu:

- meštiansky dom priamo na námestí na Zimnej ulici v Spišskej Novej Vsi
- kompletná rekonštrukcia v roku 2014.

- tehlové klembové stropy v prízemnej časti

- strecha pokrytá krytinou BRAMAC

- pod domom pivnica o výmere 30 m2

- na prízemí s rozlohou 160 m2 sa nachádza predajňa, garáž a práčovňa

- predajňa je so vstupom priamo z chodníka a hygienickým zázemím

- garáž je prístupný cez podchod z ulice

- prvé nadzemné podlažie má rozlohu 160m2, nachádza sa tu bytová jednotka, ktorá pozostáva zo vstupnej predsiene so schodiskom,   komplet vybavenej kuchyne s kuchynským ostrovčekom prepojenej s obývacou izbou s krbom a balkónom, priestrannej komory,   chodby,  kúpeľne so vstupom do technickej miestnosti, toalety a troch samostatných izieb

- kúrenie v dome je samostatné na každom podlaží zabezpečené dvoma kondenzačnými plynovými kotlami spolu so zásobníkom   ohrevu  teplej vody, na streche sa nachádzajú slnečné kolektory.

- v bytovej jednotke na poschodí je podlahové vykurovanie s termostatmi v jednotlivých izbách

- na prízemí v predajni sú použité radiátory

- v garáži je použité stenové vykurovanie

- v bytovej jednotke sú plastové okná, plávajúce podlahy v kombinácii s keramickou dlažbou

- na prízemí sú drevené a plastové okná, keramická dlažba a liaty priemyselný betón

- dom je napojený na všetky inžinierske siete

- pozemok s celkovou výmerou 245 m2

- verejné parkovisko priamo pred domom.

 

 

Z dôvodu obsahu rozsiahlej rekonštrukcie a viacerých variant využitia tejto nehnuteľnosti, viac informácií na t.č. 0905122397.

 

 

 

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 23.02.2018

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Spišská Nová Ves dom
na predaj ID: 17032 900 m²
od 468 € mesačne 164,44 €/m² 148 000,00 €
NÁŠ TIP
Krompachy dom
na predaj ID: 15958 438 m²
od 163 € mesačne 117,58 €/m² 51 500,00 €

 • fingo