Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !

Lokalita: Hnilec

od 110 € mesačne
32 000,00 €

2 591 m²

Úžitková plocha: 407,0 m²

ID: 18019

 
Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !Vidiecky dom na predaj v obci Hnilec !

Charakteristiky

  • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka na predaj pôvodný 4 izbový rodinný dom v obci Hnilec na pozemku s rozlohou 2591 m2. Je situovaný v zastavanej časti obce v tichej lokalite, v blízkosti lesa.

Dom je dvojpodlažný, na prízemí sa nachádza veľká letná kuchyňa a špajza. Na prvom poschodí

sa nachádza chodba, kúpeľňa, WC, 2 kuchyňe, špajza a 3 izby. V podkroví sa okrem klasického pôjdu nachádza ďalšia izbička.

Dvojité drevené okná sú síce pôvodné, ale zachovalé. Podlahy sú vo všetkých miestnostiach klasické drevené dylové. Všetky miestnosti sa vykurujú kachľovými pecami na tuhé palivo.

Dom je napojený na elektrinu a vodovod. Strecha je sedlová, pokrytá eternitom. Odtok je vyvedený do žumpy na pozemku.

Na oplotenom mierne svahovitom pozemku sa nachádza aj samostatne stojaca garáž /18m2/, hospodárske budovy a záhrada .

Dom je momentálne obývaný a plne funkčný. Je možnosť jeho využitia či už na bývanie alebo rekreáciu, pretože obec Hnilec je vyhľadávanou lokalitou pre chalupárov, či už zo Spišskej Novej Vsi, Košíc alebo Popradu.

Ponúkame vám tiež komplexné poradenstvo, právne služby a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne. Pre viac informácií zavolajte, prosím, na t. č. 0905122397

 


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 18.03.2018

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Hnilec dom
na predaj ID: 15168 789 m²
od 58 € mesačne 21,55 €/m² 17 000,00 €
Markušovce dom
na predaj ID: 18910 1 106 m²
od 177 € mesačne 46,56 €/m² 51 500,00 €
exkluzívne iba u nás
Krompachy dom
na predaj ID: 15958 438 m²
od 177 € mesačne 117,58 €/m² 51 500,00 €